Kontakt

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NYSIE

ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A
48-303 Nysa
NIP: 753 150 2376
REGON: 004501963
opsnysa@op.pl
www.ops-nysa.pl
77 4472370, 77 4333556
77 4336746
Numer konta: 37 1050 1504 1000 0022 8892 7516

Ośrodek czynny jest:
od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 – 15.00

kasa czynna w godz.:
od 11.00 – 14.00
Ostatniego dnia miesiąca 11.00-12.30
Ostatni roboczy dzień w roku – kasa nieczynna

Świetlica środowiskowa czynna jest :
Od poniedziałku do piątku w godz. : od 10.00 – 18.00

Pracownicy socjalni przyjmują w godzinach:
8.00 – 10.00 oraz 14.00 – 15.00

Dyrektor
Kamila Ferdyn
77 4472370
k.ferdyn@ops-nysa.pl

Zastępca Dyrektora
Marta Czuczman
77 4472370
m.czuczman@ops-nysa.pl

Główna księgowa
Maria Chmielowiec
77 4472373
m.chmielowiec@ops-nysa.pl

Sekretariat
Agnieszka Sopiak
77 4472370, 77 4333556
opsnysa@op.pl

Dział Świadczeń
77 4472397, 77 4472396, 77 4472394
Kierownik: Beata Majchrzak
77 4472374
b.majchrzak@ops-nysa.pl

Dodatki mieszkaniowe
774472398, 774472399

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych

Świadczenia rodzinne
77 4472395, 77 4333991

Fundusz alimentacyjny
77 4472383
Kierownik: Janina Klimas
77 4472375
j.klimas@ops-nysa.pl

Dział Usług Opiekuńczych
Kierownik Bożena Szlempo
77 4472382
b.szlempo@ops-nysa.pl
Specjalistyczne usługi opiekuńcze
77 4472378

Dział finansowo-księgowy
77 4472384
Z-ca Gł. księgowej: Alina Dutkiewicz
a.dutkieiwcz@ops-nysa.pl

Klub Integracji Społecznej
-prace społecznie użyteczne
Kamila Kamińska
tel. 77 4337343
k.kaminska@ops-nysa.pl

Świetlica Środowiskowa
77 4472370, wewn.307
swietlica@ops-nysa.pl
Kierownik Anna Punicka
77 4472370, wewn.307
a.punicka@ops-nysa.pl

Inkubator Organizacji Społecznych
Wolontariat
77 4472408
mariusz.ios@ops-nysa.pl
sz.bednarz@ops-nysa.pl

Sekcja administracyjno-organizacyjna
Kadry
77 4472377

Dział Pomocy Środowiskowej
Kierownik: Przemysław Czarnopolski
77 447 2379
p.czarnopolski@ops-nysa.pl

Szczegółowe dane kontaktowe wraz z wykazem rejonów – do pobrania w załączniku niżej:
wykaz rejonów