Kontakt

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NYSIE


ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A
48-303 Nysa
NIP: 753 150 2376
REGON: 004501963

e-mail: opsnysa@op.pl
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /OPSNysa/SkrytkaESP
Pytania i wnioski prosimy kierować korzystając z: Pisma ogólnego do podmiotu publicznego

77 4472370, 77 4333556

(fax) 77 4336746

Numer konta: 37 1050 1504 1000 0022 8892 7516


Ośrodek czynny jest:
od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 – 15.00


kasa czynna w godz.:
od 9.00 – 13.30
Przerwa 11.30 – 11.50

Ostatniego dnia miesiąca 9.00-12.00
Ostatni roboczy dzień w roku – kasa nieczynna


Świetlica socjalna czynna jest :
Od poniedziałku do piątku w godz. : od 10.00 – 18.00


Klub Seniora czynny jest :
poniedziałek, środa, piątek w godz. : 7.00 – 15.00
wtorek, czwartek w godz. : 9.00 - 17.00


Pracownicy socjalni przyjmują w godzinach:
8.00 – 10.00 oraz 14.00 – 15.00

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych:
77 447 24 03


Dyrektor
Kamila Ferdyn

77 4472370
k.ferdyn@ops-nysa.pl




Zastępca Dyrektora
Marta Czuczman


77 4472370
m.czuczman@ops-nysa.pl




Główna księgowa
Maria Chmielowiec


77 4472373
m.chmielowiec@ops-nysa.pl




Sekretariat
Joanna Satora


77 4472370, 77 4333556
opsnysa@op.pl





Dodatki mieszkaniowe

774472398, 774472399




Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych

Świadczenia wychowawcze 500+

77 4472402


Świadczenia rodzinne
77 4472395, 77 4333991


Fundusz alimentacyjny

77 4472383



Kierownik: Judyta Smoleń

77 4472375
j.smolen@ops-nysa.pl



Dział Usług Opiekuńczych i Domów Pomocy Społecznej
Kierownik: Bożena Szlempo

77 4472382
b.szlempo@ops-nysa.pl

Specjalistyczne usługi opiekuńcze
77 4472382





Dział finansowo-księgowy


77 4472384
Z-ca Gł. księgowej: Alina Dutkiewicz
a.dutkiewicz@ops-nysa.pl





Klub Integracji Społecznej

Kamila Kamińska
tel. 77 4472394
k.kaminska@ops-nysa.pl




Świetlica Socjalna

573 373 558
swietlica@ops-nysa.pl
Kierownik: Anna Punicka
573 373 558
a.punicka@ops-nysa.pl




Gminne Centrum Wsparcia III Sektora


77 4472408
a.lizner@ops-nysa.pl




Dział administracyjno-organizacyjny


Kierownik: Ewelina Urbaniak
tel. 77 4472394
e.urbaniak@ops-nysa.pl


Kadry

77 4472377




Dział Pomocy Środowiskowej i Świadczeń
Kierownik: Barbara Uglis


77 447 2379
b.uglis@ops-nysa.pl





Noclegownia i ogrzewalnia

Tomasz Mikiewicz
t.mikiewicz@ops-nysa.pl


Noclegownia: 77 435 5211



"Klub Senior+"

Nysa, ul. Moniuszki 5
Barbara Krycia
klub-seniora@ops-nysa.pl

77 448 1540

"Klub Senior+ II"

Nysa, ul. Ujejskiego 25
Liliia Bakalarczyk
klub-seniora-basen@ops-nysa.pl

573 373 557


Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Alicja Olszewska-Lizner
iod@ops-nysa.pl

Skontaktuj się z nami

Telefon

77 4472370

77 4333556

Fax

77 4336746

Email

opsnysa@op.pl

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NYSIE

ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A
48-303 Nysa

© 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie